Darek - montażysta, operator kamery, fotograf

Wideofilmowaniem zajmuję się od ponad 8 lat. Dzięki doświadczeniu i pasji uzyskuję efektowne ujęcia podczas nagrywania i fotografowania uroczystości ślubnych. Do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie, z uwzględnieniem ich oczekiwań, dzięki czemu każdy film jest wyjątkowy.

Mikołaj - montażysta, operator kamery

Montaż filmów i bieganie z kamerą to moja pasja. W trakcie ujęć z zamiłowaniem realizuję swoją pomysłowość. 

 

 


 

NASZ SPRZĘT

Canon XHA1s

Niewielka i poręczna profesjonalna kamera XH A1S, profesjonalnie rejestrująca obraz w formacie HDV1080i, umożliwia pełną kontrolę parametrów oraz szeroką gamę ustawień niestandardowych i wstępnych..
Rejestracja 1080i HDV (50i, 25F, tryby opcjonalne 24F/30F/60i)
Matryca 3CCD o przekątnej 1/3 cala i rozdzielczości 1,67 megapiksela
Obiektyw HD Video serii L o 20-krotnym zbliżeniu optycznym z równoczesnym sterowaniem trzema pierścieniami
Kamera która zdobywa uznanie na całym świecie. Używana do nagrywania profesjonalnych programów telewizyjnych jak i do programów kosmicznych nagrywanych przez NASA.

Nikon D800

Lustrzanka D800E to specjalna edycja modelu D800 zaprojektowana specjalnie dla fotografów potrzebujących maksymalnej szczegółowości. W celu zapewnienia wyjątkowej ostrości matrycę formatu FX o rozdzielczości 36,3 mln pikseli wyposażono w optyczny filtr dolnoprzepustowy bez właściwości antyaliasingowych. To idealne narzędzie dla fotografujących, którzy chcą zwrócić uwagę na detale obrazu. Ten produkt otrzymał nagrodę Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku (European Imaging and Sound Association – EISA). Wyróżnienie te przyznawane jest corocznie przez grono reprezentujące 50 uznanych mediów z zakresu fotografii, audio-wideo oraz mobilnej elektroniki.
Źródło: http://www.euro.com.pl/lustrzanki/nikon-d800-body.bhtml#ixzz2poQHvNcm

REJESTRATOR DZWIĘKU ZOOM H4N

H4n jest jedynym przenośnym rejestratorem pozwalającym na nagrywanie 4 ścieżek jednocześnie (w trybie 4CH). Każdy z nas wie jak trudne jest odpowiednie ustawienie mikrofonów tak, aby nagranie zyskało poprawne brzmienie. W toku rejestracji za pomocą wbudowanych mikrofonów możemy wpiąć się jednocześnie bezpośrednio w konsoletę i przy pomocy wbudowanego w rejestrator miksera sprawić aby nasze nagrania brzmiały jeszcze pełniej.

OBIEKTYW NIKKOR 24-70

Nie będę się tu zanużał w szczegóły techniczne. Napiszę któtko jest to profesjonlany obiektyw który zdobył uznanie u wielu sławnych fotografów. Zdjęcia w galeri mówią same za siebie.

Mikrofon Audio Technica AT2031

Mikrofon Audio Technica AT2031. Mikrofon do nagrywania w trudnych warunkach występujących w studio czy w przedstawieniach na żywo. Mikrofon AT2031 posiada rozszerzoną charakterystykę częstotliwościową z nieznacznym wzmocnieniem górnych częstotliwości co daje bardziej szczegółowy dźwięk. Niski poziom szumów własnych oraz zdolność do wiernego przenoszenia dźwięków o dużym natężeniu oznaczają dużą dynamikę, idealnie dopasowaną do najbardziej wymagających zastosowań. Mikrofon Audio-Technica AT2031 rewelacyjnie sprawdza się podczas nagrywania uroczystości rodzinnych (wesela, komunie itp.) .

 

 

Dron DJI Phantom 3 PRO

Niewątpliwym atutem Phantoma 3 jest jakość nagrywanych materiałów. Kamera w wersji Professional umożliwia robienie zdjęć w rozmiarze 12 megapikseli i filmów w jakości 4K (ULTRA HD). Obiektyw jest skonstruowany z 9 elementów, w  tym dwóch asferycznych, co jest kompromisowym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wagę kamery i jakość obrazu. Wysokiej jakości elementy zapewniają obraz bez zniekształceń przy szerokim kącie nagrywania (94 stopnie).

 

Kamera z 3-osiowym gimbalem stabilizowany żyroskopem

Producent wyposażył ją w matrycę ½.3" o rozdzielczości 12 megapikseli. Filmy rejestruje z jakością 4K do 30 kl./s, natomiast decydując się na rozdzielczość Full HD, prędkość może wzrosnąć do nawet 120 kl./s. Największą zaletą jest jednak dołączony do zestawu gimbal, który umożliwia 3-osiową stabilizację, dzięki czemu biegnąc czy jadąc z kamerą, ruchy będą bardzo gładko kompensowane  co w rezultacie przekłada się na niesamowite ujęcia podczas uroczystości.